Remontuojame butą – kambarys numeris vienas

15 07 2013

Kambarys numeris vienas arba tas kuris atlaikys visus bandymus bei leis pramiklinti nemokšiškas letenas.

Taigi praėjus visam pusmečiui nuo atsikraustymo bei pagaliau prisivertus pradėti – pradėjome pirmojo, darbo, kambario remonta. Kadangi tokios kaip ir patirties neturiu nei aš nei žmona, tai bandysime mokytis šiame, kiek mažiau svarbos turinčiame, kambaryje, o toliau keliasime virtuvėn/svetainėn. Blogio šiame kabaryje nėra daug bet vis tik yra. Dabar jau esame po lubų dažymo, bet parodysiu kaip atrodo dar nedažytos, pataisytos sienos.

Čia pamatysite užtaisytas skilusią sieną:

y39z

Pačius trūkius esu išgremžęs, gruntavęs, tinkavęs, glaistęs, klijeves stiklo pluošto juosta bei vėl glaistęs, glaistes, glaistęs.. Kaip darantis viska pirma karta užtrukau ilgai.. Kartu visa kambari ruošiau kokia savaitę laiko 😀

Sienų trūkiai buvo idėntiški virtuvėje esantiems, kaip pavyzdys nuotrauka(taip, šaldytuvas yra blogis ir jo keitimas įeina į remonto sąmatą):

84ag

Na bet virtuvė palauks. Kitame kambario kampe ties išorine siena buvo panašūs dalykai tik ne tiek daug.

Sekantis darbas buvo užtaisyti veidrodžio vei TV laikiklio skyles. Jos buvo didokos(iki 1cm skersmens), tad vėl naudojau stiklo audinio sutvirtinamąją juostą:

2m6d

Taip pat yra dar vienas kleckas, kuris kaip manome susidarė kaimynams atiturėjus avarija virtuvėje. Šiaip pastebėjimas toks – kadaise šis kabarys buvo virtuvė bet ji dar reorganizuota ir perkelta į kita buto galą šalia tualeto bei vonios.

npl5

Kiekvieno buvusio vinuko paveikslams nebeminėsiu nes jų buvo pernelyg daug.

Luboms nieko keisti kaip ir nereikėjo, tiesiog perploviau, nugruntavau ir dažiau. Jos buvo tapetuotos stiklo pluošto tapetais siekiant paslėpti blokų susjungimus bei trūkius. Tai bivo atlikta senojo buto šeimininko. Ta pats buvo padaryta ir su išorine siena, kurios trūkių netaisiau mat stiklo pluošto tapetai juos puokiai atlaikė. Dažyti stiklo pluošto tapetus antra karta labai patogu ir lengvą. Pora kartų patepliojus turime tokius rezultatus:

murl

qnts

nahm

hvox

Lango vidus prieš tai buvo dažytas ta pačia spalva kaip ir sienos bet mes nusprendėme ją dažyti baltai. Taip manau bus gražiau, o ir suteiks kambariui kiek šviesumo.

Dažėme Flugger 2s dažais, o juos rinkomės pagal pažįstamų rekomendacijas, o ir internetas pilnas gerų atsiliepimų.

Liko didžiausias darbas – sienos. Jas tepliosiu jau greitai. Prasinešiu 🙂 Šiaip kol kas manau pavariau 😀 Kol kas..


Veiksmai

Informacija

9 responses

15 07 2013
Giedrius

tai elektronikos projektų greit nebesulauksim :), kantrybės trinant sienas, bjaurus darbas.

15 07 2013
mindogas

Zinodamas kad laukia susvitrinti ~150m2 ploto isigyjau vibratorini slifuokli tad kantrybes daug kaip ir nekainuoja. Labiausiai nervina kad reikia ilgokai laukti kol dziuna tinkas ar gruntas, o veliau vel viskas is naujo.

19 07 2013
Darau, Blė

Geriausia „remontuoti“ dažomus stiklo pluošto tapetus (kai jais ir lubos išklijuotos). Nei lygint, nei ką… perdažei, kai atsibodo ar vaikai apipaišė ir viskas…

Bet va tuos tapetus išklijuot tai nu nafig… ir kainuoja, bjaurybės.

Sėkmės visokios remontuose. Čia tikras santykių išbandymas 😀

19 07 2013
mindogas


Teisybe, lubas bei siena kuri taip istapetuota dazyti buvo vienas malonumas. Bet visu sienu tokiu nenoreciau, teksturines sienos ne man. Stai sita siena zadu klijuoti tapetais del jos polinkio trukineti kvadratais:

Tapetu jau susipirkau, 5lt/m2 nera taip jau brangu kai ivertini kad ilgiau atrodys graziai ir kito dazymo metu nereikes sienos sitaip teplioti..

19 07 2013
Darau, Blė

Jo, tiesa, jeigu stiklo pluošto tekstūra nelabai prie dūšios, tai nelabai. Būna dar kitokie tapetai, nežinau iš ko, bet primena plastikinį poroloną. Net prisilietus „minkšti“ atrodo. Tai būna visokių tekstūrų arba netgi visiškai lygūs. Šiuo metu džiaugiuosi, kad po visų tapetavimų ir dažymų ramus laikotarpis ir remontų greitu laiku nenusimato.

Tiesa, buvau su perforatorium perkalęs sieną 😀 Išmušiau du gabalus bloko su visu tapetu. Įlipdžiau atgal, nudažiau dažų likučiais ir beveik nesimato. Tad jei sienos blokinės, reikia atsargiai…

19 07 2013
mindogas

Taisingai, dazymo sujungimai tikrai gerai gaunasi ant tapetu. Si kambari jau esu nudazes tai sienos buvo sunkios, o tapetuotos – vienas malonumas. Kai dmusiu kambari pasidalinsiu fotkemis. Dabar tik neapsisprendziu kad daryti su sienu ir lubu sujungimais nes jie uzsidaze labai negraziai, o “moldingu“ nenoriu deti. Galvoju gal tokia balta 5cm juosta ant sienos baltai nudazyti..

19 07 2013
Darau, Blė

Mes tai lipdėm statybinę popierinę juostelę viso kambario perimetru ir dažėm. Sujungimai tarp lubų ir sienų tapetų nebuvo labai gražūs, bet kai tiesia linija nudažyta, tie trūkumai kažkaip „dingsta“. Nuo lubų „nuleista“ kokių 5 cm balta juosta.

19 07 2013
mindogas

Apie tai as ir kalbu. Kituose kambariuose darysiu gudriau – lubas dazydamas dazysiu uzmetima balta ant sienos, o tada ta uzmetima uztepliosu kartu su siemomis. Tuomet nebeliks tarp lubu ir sienu senu dazu plysiuku. Siame kambaryje to nepadariau is lubu krasta klijavau lipnia juosta bet gavosi nekas nes juosta tai i viena tai i kita puse nukreivinau.

26 08 2016
Vaiko kambarys – sienos ruošimas ir dažymas | Mindaugas Markauskas

[…] trejus metus rašiau kaip dažiau pirmą kartą savo gyvenime kambarį – Remontuojame butą – kambarys numeris vienas ir Remontuojame butą – kambarys numeris vienas baigtas. Per tą laiką atsirado keli defektai […]

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s
%d bloggers like this: