Darome Danbo

26 10 2012

Ne, tai ne daniškas sūris. Tai mažas žmogeliukas, kuris pagamintas iš kartono dežučių.

51F A0 Lw5L._AA1007_

Istorija

Pirma karta jis pasirodė 2006 japonų komikse kaip roboto kostiumas padarytas iš dėžių. Nuo 2007 iki dabar šis objetas tapo mažu plastikiniu žaislu, dažnai matomu su Amazon atributika. Tai ką pasakiau galite angliškai pasiskaityti detaliau: http://knowyourmeme.com/memes/danbo

Internete pilna Danbo fotografijų (https://www.google.lt/search?q=danbo&hl=en&client=ubuntu&hs=evz&channel=cs&prmd=imvns&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=-TWKUKq8POrf4QTyt4CQDQ&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1280&bih=658) ir jau yra įprasta laikyti, kad jis yra gana fotogeniškas. Tikriausiai daugiausiai emocijų sukelia jo mažumas ir vienišumas. Nusprendžiau pats pasigaminti toki žaisliuką iš popieriaus.

Brėžiniai ir gamyba

Brėžinukus galite rasti čia http://yuiiwae.deviantart.com/art/Danbo-Papercraft-A-180343369 ir čia http://yuiiwae.deviantart.com/art/Danbo-Papercraft-B-180343447. Šias dvi dali reikia atsispausdinti ant kietesnio popieriaus, geriausiais spalvotai.

Nepaslaptis kad gaminu jau antra žmogeliuką, tad žinau kelis neatitikimus šiame brešinį – keliose vietos detalės yra pernelyg mažos kad patogiai sulekti ir suklijuoti, tad jas kiek pailginau. Pagrinde padidintos dalys yra tos, kurios apgaubia judančias dalis (kaklo sujungimas, ranku pečiai ir kojos). Klijuojant pamatysite kad tos dalys net perilgos – likuti nukirpkite. Taip pat pašalinau Amazon – man jis nelebai patinka. Mano brėžinukus galite parsisiųsti čia: http://www.files.com/shared/508a3a7e80e96/danbocraft.zip

Surinkimas gal kiek ir komplikuotas, bet įmanomas. Pirmiausiai siulau susikarpyti visas dalis ir jų nematomoje pusėje susirašyti numeriukus. taip greitai ir lengvai rasite dalis klivavimo metu. Surinkimo instrukcija yra sekanti:

howtomakedanbobygazalpd

Visas darbas užtrunka apie apie dvi valandas. Kaip atrodo Danbo klijavimas gali įsivaizduoti:

Rezultatas

Galutinis variantas yra judantis ir gana gražiai atrodantis Danbo:

img8242k

Nepavykęs vienintelis dalykas – liko dvi kvadratų formos juodos dalys kurių taip ir nepanaudojau 😀


Veiksmai

Informacija

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s
%d bloggers like this: