Dienos šviesos automobilyje (3 – BIG UPGRADE)

22 06 2012

Seniau esu sumontavęs DRL į savo Megane Coupe. Montavimo rezultatą galite rasti čia. Deja senaisiais žibintais buvau kiek nepatenkintas, tad progai pasitaikius radau galimybę juos atnaujinti. Taigi trumpai apie tai. Tinkamų žibintų paieškos pasibaigė ties šiuo modeliu: http://www.tercija.lt/ekonominesklases-led- dienos -zibintai-1.htm l modelis NS-705HP (pirkta iš http://www.dealextreme.com už $53.90(nuoroda))

sku447661 Modelis turi ryškiai geresnį apšvietimą, yra didesni (185×26) ir pagrindinis pliusas – nereikia gaminti valdymo bloko. Pastarajį aš žinoma turiu iš senųjų žibintų, bet šiuo atvejų nereikės man jo naudoti. Modelio kaina taip pat nėra didelė.

img9596a

Pastarojoje nuotraukoje matote, kad žibintai yra turi E4 ir RL00 žymėjimus, tad su jais neturėtu kilti problemų Lietuvos keliuose. Senųjų DRL montavimo temoje nesu parodęs kaip yra pritvirtinti žibintai, tad ta proga aptarsiu tai.

img9604y

img9605sb

Tvirtinta labai paprastai – DRL žibintas montuotas ant lengvai nuimamo priekinio Meganės elemento jame išpjovus reikiamo dydžio terpę pačiam žibintui. Tvirtinau žibintą ne su pateiktais komplekte 3M lipdukais, o tesiog medvarščiais. Tokiu būdų gavau tvirtumo garantiją, bet praradau vandens apsaugą (mat medvarščiai smigo tiesiai į DRL korpusą), kuri susigražinta medvarščius apvilkus skystais klijais.
Kaip bebūtų keistą, net ir esant didesniems naujiems žibintams, dabartinio plastmasės išpjovimo pilnai pakanka, mat jie yra ties galu susiaurėjantys. Galima trumpai palyginti senuosius ir naujuosius DRL žibintus:

007fux

Naujųjų pranašumas yra ryškus dėl kelių priežasčių: jie yra didesni vos ne keturis kartus ir jų LED yra ne parasti 0,33W galingumo kaip senajame DRL, o SMD 1W (spėju kai toks skirtumas, tai vienu LED daugiau turėjimas seniesiems žibintams menkai tepadeda).

006thumb

Nedidelis testas:

Atlikus donorystės operaciją pacientas pradėjo naują gyvenimą:
Surinktas automobilis:

011sk
Nu efektas yra.  Tiek tam kartui. O seniesiems žibintams tenka džiaugtis naujuoju guoliu spintoje:

Atnaujinta (2011-02-20):
Gera naujiena auto turėtojams, pas kuriuos nėra jokios panašios angos žibintams įkišti. Katik DealExtreame pradėjo prekiausti montuojamais išorėje žibintais:

img9628l

Nuorodos į prekes:
Balti, kaina $42.60 – http://www.dealextreme.com/p/high-power-waterproof-white-6w-6-led-1200-lumen-daytime-running-lamp-lights-for-car-dc12v-pair-54759
Juodi, kaina $37.80 – http://www.dealextreme.com/p/high-power-waterproof-white-6w-1200-lumendaytime-
running-lamp-lights-for-benz-e300-12v-pair-52263

Ir apalamai Dealextreame truri nemenką visokių kitokių DRL pasirinkimą: http://s.dealextreme.com/search/Daytime+Running+Lights.html?page=1


Veiksmai

Informacija

2 responses

4 01 2013
drl

labas, klausimas dėl drl iš dx, ar jie netrugdo radijai? Aš iš ebay parsisiunčiau labai panašius, 5 led 1w kiekvienam, vidus panašus kaip ir taviškių, tai įjungus juos radija nieko negaudo, kiek žinau jie naudoja step down keitiklį aukštu dažniu todėl atsiranda trukdžiai radijui. ar taviškiai netrugdo radijui?

4 01 2013
mindogas

Ne, netrukdo radijai ne kiek.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s
%d bloggers like this: