Arduino Uno

22 06 2012

Pagaliau atkeliavo mano pirkinys – Arduino Uno.

clipboard04ho

Taigi atsiprašau ©Arduino komandos už ne paramą, bet įsigijau Arduino Uno iš Kinijos atstovų ebay.com aruoduose. Kainavo 21$ su siuntimu. Palyginus su originalu tai yra tikrai pigiau: http://store.arduino.cc/eu/index.php?main_page=product_info&cPath=11_12&products_id=195, o kur dar siuntimas.
Ne gana to kintiečiai netgi turi savo pliusą: jau sulituotą ISP jungti programuoti Atmega8U2, tad jei ateityje, tai reiktu atlikti – nereikės plokštės modifikuoti!

Taigi pirkau aš jį ir mano pamėgtos DealExtream: http://www.dealextreme.com/p/arduino-uno-2011-atmega328p-pu-atmega8u2-usb-board-with-usb-cable-118043

Programavimui naudojamas paprasčiausias USB kabelis, o programavimo įrankis Arduino IDE yra galiams Windows, Linux ir Mac pltaformoms. Pati programavimo kalba nėra sudėtinga ir praktiškai analogiška sturuktūra kaip Avr programavimui. Visgi kompiliatorius juk tas pats.
Negana to, kad prie platformos labai patoku jungti visą norimą papildomą elektroniką, dar yra sukurta nebloga platforma vadinamųjų pralėtimų (angl. Shields). Pastarieji yra užmaunami ant pačio Arduino viršaus, o valdomi per bibliotekas. Šie praplėtimai leidžia greitai ir be papildomų elekronikos žinių sukontruoti įvairiausius modelius, kuriuos lieka tik suprogramuoti. Keli papldimų pavyzdžiai:

Prototype Shield

clipboard01gb

Ethernet Shield

clipboard02w

LCD Keypad Shield

clipboard03f

Arduino Sensor

clipboard05m

Žinoma galima susikurti ir savo papildimus, tereikia trupučio žinių.

Papildyta:
Neseniai naujausio Arduino UNO R3 nuoroda: http://www.dealextreme.com/p/arduino-uno-rev3-development-board-120464?item=4


Veiksmai

Informacija

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s
%d bloggers like this: