Pradžia ir pratęsimas

19 06 2012

Blogo pradžiai kiek kitokia nei kitur. Mano atveju labiau tiktu pasakymas ne “Hello world“, o “I’m back world“. Kadaise mano blogas vadinosi http://mindaugas.hostzi.com/, tačiau deja bet teko įsitkinti, kad nemokamu saldainiu nebūna.
Gana ilgai naudojausi 000webhost.com teikiamu nemokama vieta interneto puslapių talpinimui. Servisas neblogas, neskaitant kelių dienų pastrigimo per 3 metus daugiau neturėjau nusiskundimų, tačiau po tiek laiko pasirodo nemokančio vartotojo šiai filmai laikyti nebeapsimoka. Taigi viena diena vietoje savo blogo išvydau tai:

Iškarto nesuprantau kas darosi, prisijungiu prie administravimo puslapio ir matau nemalonų pranešimą:

Žinios nekokios ir dar keisčiausiai kad minėtas CPU išnaudojimas vyko su elementariausiu WordPress blogu bei 200 žmonių per parą. Žinoma parašiau Host’o bendrovei prašydamas atbloguoti bet politika paprasta – mokek 4,89 dolerio per mėnesi jei pasirašai 2 metų sutartį arba 7,99 dolerių mokestį neterminuota mėnesinį mokestį. Blogiausias dalykas tame, kad visi duomenys yra įšaldyti serveryje kol nebus pereita į mokamą paslaugą. Sunerimau, nes mokėti tokių pinigų nenoriu, o ir su tokiu prievartavimu nesutinku.
Pradėjau galvoti iš kur gauti paskutinę kopiją esamo blogo. Deja nieko neradau ir teko galvoti išnauji. Nebloga sprendima pasiulė Google paieška, kur radus savo bloga galima pažiurėti į jo turinio kopyją, laikoma Google serveryje:

Taigi susiradau praktiškai visus labaiu reikalingus įrašus (jų aš kaip ir daug neturėjau) ir visus juos susikopijavau į atskirus failus:

Taigi ačiu Google, ate 000webhost.com. Kas vis dar nepasakė ate šiam serveriui siūlau apie tai pagalvoti. Sekantys žingsniai – sukelti visa naudingesnį turinį čia, o vėliau jau toliau tęsti veiklą.

Taigi, I’m back world!


Veiksmai

Information

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s
%d bloggers like this: